Titiz Uğraşı, Sürekli Kalite, Geniş ve Hızlı Dağıtım

Hassas bir ürün olan kültür mantarının üretimi, işlenmesi, sevkiyatı, uygun sıcaklığı, nemi, havalandırması, zamanlaması ve hijyeni gibi birçok konuda yoğun ve titiz bir çalışma gerektirdiği herkesçe bilinmektedir.

Müpa’da üretim süreçlerinde kullanılan tüm girdiler ve üretimin tüm aşamaları periyodik ve bilimsel metotlarla kontrol edilmektedir. Bu sayede üretmiş olduğumuz ürünlerin kalitesi standart hale getirilmiştir.

Bizlerin amacı kalitesi standart hale getirilmiş kültür mantarı ve ürünlerini hasattan çok kısa bir süre sonra en taze şekilde tüketicilere ulaştırabilmek ve bu işlemi aksatmadan gerçekleştirebilmektir.

Satış Bağlantıları ve pazarlama miktarını en düşük üretim seviyesine göre programlamış olan MÜPA, müşterilerin ekstra taleplerini her zaman karşılayabilmektedir.

Frigorifik dağıtım servisleriyle mantarı toplandığı andaki tazelikte, günlük olarak alıcılara ulaştıran MÜPA, her gün taze mantarın dağıtımını yapar.

Türk Mutfağına kültür mantarı lezzetini de kazandırmanın haklı gururunu yaşayan MÜPA’nın özel ambalajlarda satışa sunduğu MÜPA MANTAR çeşitleri piyasada büyük rağbet görmektedir.